Sport i Przygoda


RIWIERA GOLFOWA W BELEK

 

Wyobraź sobie, grę w golfa na jednym z 20 pól golfowych położonych wśród wspaniałych sosen pomiędzy majestatycznymi, ośnieżonymi górami i pięknym Morzem Śródziemnym. Odpręż się w jednym z luksusowych hoteli z all-inclusive w Belek, a dzięki wspaniałemu klimatowi ciesz się grą w golfa przez cały rok. Jesteś na riwierze golfowej w Belek, jednym z czołowych miejsc golfowych na świecie. Odkryj Turcję, home of the Belek Golf Riviera. Bądź naszym gościem!

Antalya/Belek

Antalya/Belek

Antalya/Belek

Antalya/Belek

Antalya/Belek

Belek Golfową Stolicą Turcji

Belek słynie z rajskich plaż, pięknych krajobrazów i starożytnych zabytków. W ostatnich latach wyróżnia się też jako miejsce idealne dla miłośników golfa. Wszystko to za sprawą doskonale zagospodarowanych pól golfowych, które upodobały sobie gwiazdy światowej sławy, oraz luksusowych obiektów hotelowych. Miłośnicy golfa mogą tu korzystać z wielu pól golfowych, wśród których znajduje się 5 z najlepszych pól golfowych w Europie: Antalya's Sultan & Pasha, Lykia Links, Carya i Cornelia. Wszystkie pola golfowe położone są około 20 minut drogi z każdego hotelu, wyjątek stanowi Lykia Links, które jest oddalone o około 40 minut.

Pola golfowe Antalya's Sultan & Pasha są znane ze świetnej jakości pofałdowanej nawierzchni i olśniewających krajobrazów. Zostały zaprojektowane przez Davida Jonesa. Lykia Links zostało zaprojektowane przez Perry’ego Dye’a, a otwarte w 2008 roku. Obiekt położony jest nad samym morzem. Carya jest pierwszym klubem golfowym w Europie, który został wyposażony w reflektor umożliwiający grę nawet wieczorem. Obiekt jest urządzony w angielskim stylu i wzorowany na polach wrzosowych. Cornelia zapewnia wszelkie możliwe wyzwania. W akademii golfa można tu poznać teorie słynnego teoetyka golfa Davida Leadbettera. Najstarsze pole w Belek – National Golf Club, jest zaliczane do pierwszych 50 pól w Europie.

Antalya

Kaçkar Mountains

Antalya/Tahtalı Mountain

Antalya/Myra

Kaçkar Mountains

Van

Palandöken

Usytuowana na wysokości 2000-3176 metrów majestatyczna Góra Palandöken to 28 kilometrów świetnie przygotowanych tras, możliwość nieprzerwanego zjazdu przez 12 kilometrów, głęboki na 3 metry śnieg oraz sezon narciarski trwający 150 dni.

Czy lubisz miło spędzać czas po nartach? Odwiedź pobliskie miasto Erzurum, pospaceruj historycznymi uliczkami, poznaj dzieła architektury seldżuckiej i spróbuj tutejszych potraw. Chwile przyjemności są bliżej niż myślisz. Odkryj Turcję, home of Palandöken. Bądź naszym gościem!

Kars/Sarıkamış

Erzurum/Palandöken

Kastamonu/Ilgaz

Kars/Sarıkamış

Erzurum / Palandöken

Kayseri/Erciyes