thumb1

Wystawę zdjęć przedstawiających piękno jednego z najdłuższych szlaków górskich Turcji, autorstwa Piotra Trybalskiego, można podziwiać na dziedzińcu Pałacu pod Blachą. Mieszkańcy Warszawy mają tę możliwość do 28 maja. Potem wystawa wyrusza w trasę po Polsce, a jej fascynującą treść będą mogli poznać mieszkańcy Wrocławia, Białegostoku i Szczecina.

thumb2

To jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, dających szansę na zawarcie kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami międzynarodowej, a polskiej branży turystycznej. Zaletą uczestnictwa w Targach TT Warsaw jest możliwość dotarcia jednocześnie zarówno do partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Istotna w tym miejscu jest także promocja Polski na arenie międzynarodowej.

thumb3

Polonezköy jest polską wsią, w której mieszkańcy Stambułu oraz turyści chętnie spędzają swój czas wolny. Przyjeżdżają oni wówczas do pobliskich hoteli i pensjonatów, odwiedzają liczne restauracje i lokale serwujące zarówno miejscowe jak i polskie potrawy oraz napoje, chętnie urządzają także przyjęcia z grillem.

thumb4

TEDA jest programem grantowym mającym na celu promowanie publikacji literatury oraz spuścizny sztuki i kultury Turcji w językach innych niż turecki.

thumb4

We invite you to the Royal Castle in #Warsaw on July 27 for a coffee holiday! You will have the opportunity to try real #turkish coffee!

TEDA Projekt

Powiązane Posty

Turcja i Polska

Stosunki dyplomatyczne pomiędzy Osmanami (Imperium Osmańskim) i Królestwem Polskim zostały nawiązane w 1414 roku, ponieważ oba państwa były bezpośrednimi sąsiadami od późnego średniowiecza do końca 18. wieku.

600-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych było obchodzone w 2014 roku.

Kontakt

Ul. Krakowskie Przedmiescie 19/1
Warszawa, Polski
+48 22 826 62 88 - 89

Email: info@turcja.org.pl
Website: www.turcja.org.pl

Turcja Broszury